VILAMENDOO ISLAND RESORT & SPA ****  

Poloha: jižní Ari atol  

Vzdálenost od letiště: 82 kilometrů  

Doprava: cca 25 minut hydroplánem  

Rozloha ostrova: 800 metrů x 300 metrů  

Ubytování:

  • 13 zahradních pokojů (55m2) – v blocích, nachází se v zahradě
  • 111 plážových vil (55m2)
  • 30 plážových vil s vířivkou (65m2)
  • 30 vodních vil s vířivkou (85m2)  

Vybavení pokojů:

Ve všech  vilách se nachází  klimatizace, stropní ventilátor, telefon s mezinárodní předvolbou, koupelna se sprchou, mini bar, přístroj pro  přípravu kávy / čaje, televize  se satelitními  programy, CD / DVD přehrávač, elektronický  trezor, vysoušeč  vlasů, internetové připojení.  

Služby a zábava:

3 restaurace, 5 barů, obchod  se suvenýry, zlatnictví,  knihovna,  lázně, stolní  tenis, biliár,  kulečník, stolní  fotbal, šipky, stolní hry, tenisový kurt, volejbal,  badminton,  pétanque,  jízdní  kola,  fotbalové  hřiště,  posilovna, 2  bazény (dětská  část),  dětské hřiště, centrum  vodních  sportů (windsurfing, kánoe,  katamarán a další), potápěčská  škola, exkurze  a výlety  (šnorchlování, rybaření, návštěva domorodých ostrovů a další), večerní zábava (Bodu Beru, disko, promítání, živá hudba a další), internet.  

Platba:

Hotovost (USD). American Express, Visa, Master Card.  

Náš názor:

Ostrov  Vilamendoo je  obklopen  nádhernou lagunou  vhodnou ke šnorchlování, je možné vyplavat na nedaleký útes. Skvělé potápěčské lokality  kolem ostrova. Ostrov je  vhodný jak  pro páry, tak pro rodiny s dětmi a pro aktivní dovolenou.  Ostrov je držitelem mnoha ocenění např.: TripAdvisor Certificate of  Excellence 2019, TripAdvisor Certificate of Excellence Hall of Fame 2019, Booking.com Guest Review Award 2018, Agoda Customer Reviews Awards 2018, Travelife Gold Award, UK 2018 a další.