THE SIGNATURE COLLECTION BY HIDEAWAY ***** 

Poloha: Haa atol - v severní části ostrova Dhonakulhi, kde se nachází resort Hideaway Beach Resort & Spa

Vzdálenost od letiště: 290 kilometrů  

Doprava: cca 45 minut vnitrostátním letem + cca 20 minut lodí nebo cca 75 minut privátním hydroplánem    

Ubytování:

  • 03 Signature plážových rezidencí s bazénem, východní strana (350 m²) - 1 ložnice
  • 01 Grand plážová rezidence s bazénem, východní strana (700 m²) - 3 ložnice
  • 05 Sultan plážových rezidencí s bazénem, západní strana (1100 m²) - 4 ložnice 

Vybavení vil:

Ve  všech  vilách  se  nachází  klimatizace, TV  se  satelitními programy, telefon s  mezinárodní  předvolbou, mini  bar, trezor, koupena  s  vířivou  vanou, sprchou  a  toaletou, BVLGARI  přípravky v koupelně, vysoušeč  vlasů, vysokorychlostní  internet, privátní sluha 24 hodin, privátní kuchař ve vile na vyžádání.
V Sultan plážových rezidencích se nachází  skluzavka, venkovní BBQ kuchyně, knihovna, místnost s párou, vnitřní  posilovna, obývací pokoj a jídelna. V Grand plážových rezidencích se nachází sauna, venkovní posilovna, obývací pokoj a jídelna. 

Služby a zábava:

4 restaurace, 3 bary, kavárna, lázně, 3  bazény, butik, zlatnictví, obchod  se  suvenýry, knihovna, sportovní obchod a obchod s potápěčským vybavením, dětský klub, hlídání  dětí, 2  tenisové  kurty, posilovna, stolní  tenis, plážový volejbal,  potápěčská škola (PADI 5*), centrum vodních sportů (katamarán, windsurfing, vodní  lyže, vodní skútr, kajaky a další), knihovna, exkurze a výlety (rybaření, výlety při západu slunce, návštěva ostrovů a další). 

Platba:

Hotovost USD, EUR. American Express, VISA, Master Card.  

Náš názor:

The Signature  Collection by Hideaway se nachází v severní části ostrova Dhonakulhi, na kterém se nachází resort Hideaway Beach Resort & Spa. K The Signature Collection by Hideaway  patří  soukromý  bazén, u kterého je restaurace, bar a salonek Oasis, ve venkovní části u bazénu je shisha posezení.