KOMANDOO MALDIVES ISLAND RESORT *****  

Poloha: Lhaviyani atol  

Vzdálenost od letiště: 145 kilometrů  

Doprava: cca 40 minut hydroplánem  

Rozloha ostrova: 500 metrů x 200 metrů    

Ubytování:

  • 14 plážových vil (62m2)
  • 36 plážových vil s vířivkou (76m2)
  • 15 vodních vil s vířivkou (77m2)  

Vybavení pokojů:

Klimatizace, stropní větrák, venkovní koupelna, sprchový kout a WC, vysoušeč vlasů, mini bar, trezor, telefon s mezinárodní předvolbou, CD přehrávač, káva / čaj. Ve vodních vilách DVD přehrávač.   

Služby a zábava:

Hlavní restaurace, a la carte restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, bazén, potápěčská škola, centrum vodních sportů, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, posilovna, exkurze (rybaření, poznávání ostrovů, výlety za delfíny, šnorchlování, grilování a další...). Prádelna, internet. Možnost All Inclusive Plus a All Inclusive Gold.   

Platba:

Hotovost (USD, EUR). American Express, Visa, Master Card.   

Náš názor:

Malý klidný ostrov, vhodný pro páry. Skvělé šnorchlování kolem ostrova. Komandoo je obklopeno jedním z nejkrásnějších útesů na Maledivách. Útes se nachází jen pár metrů od pláže. Aby si ostrov zachoval svou klidnou atmosféru, přijímá hosty od 18 let a výše. Ostrov je držitelem ocenění TripAdvisor Certificate of Excellence v letech 2011, 2012, 2013, 2014 a 2015, TripAdvisor 2017 Travellers´ Choice Award, 3. místo Nejromantičtější ostrov na Maledivách a 12. místo Nejromantičtější resort v Asii a dalších ocenění.