SUN ISLAND RESORT & SPA *****  

Poloha: jižní Ari atol  

Vzdálenost od letiště: 90 kilometrů  

Doprava: cca 20 minut vnitrostátním letem + cca 10 minut lodí  

Rozloha ostrova: 1500 metrů x 350 metrů  

Ubytování:

  • 106 standard plážových bungalovů (21m2)
  • 218 superior plážových bungalovů (26m2)
  • 36 sun vil (28m2) - pokoje v blocích v zahradě
  • 30 sunset vil (26m2)
  • 64 vodních bungalovů (32m2)
  • 04 plážových vil s bazénem (121m2)
  • 04 prezidentská apartmá (246m2) - 2 ložnice  

Vybavení pokojů:

Klimatizace, koupelna s  WC, vysoušeč  vlasů, mini  bar, trezor,  telefon  s  mezinárodní  předvolbou  (v  pokoji  i  v  koupelně), televize se satelitními programy, wifi zdarma ve všech pokojích. V superior bungalovech, prezidentském  apartmá  a  vodních bungalovech se  nachází  bidet v koupelně. V  prezidentském  apartmá 2  ložnice, 2  koupelny, obývací  pokoj, vestavěný  bar, počítač, na verandě vířivka. V plážových vilách s bazénem se nachází žehlička a žehlící prkno. 

Služby a zábava:

5 restaurací, 5 barů,  kavárna,  obchod se suvenýry, butik, foto  obchod, zlatnictví, obchod  s elektronikou, potápěčská  škola, centrum vodních sportů (kánoe, windsurfing, vodní lyže, katamarán a další), bazén, posilovna, tenis,  badminton, stolní tenis, volejbal, kulečník, šipky, squash, lázně (včetně  ayurvedy), hlídání  dětí, disko, živá hudba, karaoke, hrací automaty, exkurze a výlety (rybaření, poznávání  ostrovů, šnorchlování  a další). Na ostrově je  možnost zapůjčení  jízdních  kol. Prádelna,  lékař na ostrově. Možnost All Inclusive.  

Platba:

Hotovost USD, EUR. American Express, Master Card, Visa, cestovní šeky.  

Náš názor:

Resort se řadí k největším na Maledivách. Doporučujeme klientům, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou. V okolí ostrova se vyskytují manty a velrybí žraloci, proto je tento resort také vyhledáván potápěči.