KURUMBA MALDIVES *****  

Poloha: severní Male atol  

Vzdálenost od letiště: 3 kilometry    

Doprava: cca 10 minut rychlou lodí  

Rozloha ostrova: 500 metrů x 300 metrů  

Ubytování:

  • 38 superior pokojů (74m2) – v blocích 2 v přízemí, 2 v patře
  • 74 deluxe bungalovů (74m2)
  • 32 plážových deluxe bungalovů (74m2)
  • 08 zahradní vily s bazénem (124m2) 
  • 06 plážových vil (103m2) - s vířivkou
  • 17 deluxe vil s bazénem (160m2) 
  • 04 rodinné vily s bazénem (306m2) 
  • 01 Kurumba residence (768m2) – 2 ložnice, 2 bazény  

Vybavení vil:   

Klimatizace, stropní větrák, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, vysoušeč vlasů, mini bar, trezor, telefon s mezinárodní předvolbou, televize se satelitními programy, varná konvice (káva / čaj). Wi-fi zdarma ve všech pokojích a vilách.   

Služby a zábava:   

8 restaurací, pizza koutek, kavárna, 4 bary, sheesha salonek (vodní dýmky), obchod se suvenýry, butik, zlatnictví, foto studio, knihovna a DVD knihovna, 2 bazény + 2 dětské bazény, posilovna, kurzy jógy a tai chi, lázně, 3 tenisové kurty, herna (biliár, stolní tenis), volejbal, kino salonek, potápěčská škola, centrum vodních sportů (parasailing, windsurfing, vodní lyže a další), dětský klub, hlídání dětí, konferenční prostory, play station prostor, exkurze (rybaření, poznávání ostrovů, výlet za delfíny, šnorchlování, grilování, výlet hydroplánem, návštěva hlavního města Male a další), degustace vín, kurzy míchání koktejlů, kurzy vaření. Prádelna, lékař na ostrově. Wi-fi zdarma ve veřejných prostorech. Možnost All Inclusive.    

Platba:   

Hotovost (USD, EUR). American Express, Visa, Master Card, JBC.  

Náš názor:   

Perfektní služby, deset možností stravování – kulinářské zážitky. Společenské a sportovní vyžití. Skvělé podmínky na škorchlování na útesu kolem ostrova. Resort je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Resort je držitelem mnoha ocenění např. TripAdvisor Traveler´s Choice Awards 2018 - nejlepší All Inclusive Resort - Asie, desátý nejlepší All Inclusive Resort na světě.