HURAWALHI ISLAND RESORT *****

Poloha: Lhaviyani atol

Vzdálenost od letiště: 151 kilometrů

Doprava: cca 40 minut hydroplánem

Rozloha ostrova: 400 metrů x 165 metrů

Ubytování:

  • 09 plážových vil (105m2)
  • 06 plážových sunset vil (105m2)
  • 15 plážových sunset vil s bazénem (132m2)
  • 15 ocean vil (105m2)
  • 15 romantic ocean vil (105m2)
  • 15 ocean vil s bazénem (132m2)
  • 15 ocean sunset vil s bazénem (132m2)

Vybavení pokojů:

Klimatizace, stropní ventilátor, minibar, chladnička vín, televize se satelitními programy, DVD přehrávač, telefon s mezinárodní předvolbou, trezor, přístroj pro přípravu kávy a čaje (espresso), koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, wifi zdarma ve všech vilách. U všech vil se nachází terasa s plážovými lehátky a posezením.

Služby a zábava:

2 restaurace, podvodní restaurace (5,8 metrů pod hladinou), 2 bary, Champagne pavilon, bazén, obchod se suvenýry, klenotnictví, profesionální fotograf a podmořský biolog na ostrově, lázně, posilovna, tenisový kurt, volejbal, badminton, stolní tenis, biliár, šipky, šachy, centrum vodních sportů (parasailing, vodní lyže, windsurfing, katamarán a další), potápěčská škola, exkurze a výlety (poznávání ostrovů, rybaření, šnorchlování a další), Bodu Beru, disko, živá hudba, wifi ve veřejných prostorech a ve všech vilách. Lékař na ostrově. Program All Inclusive.

Platba:

Hotovost USD, EUR. Platební karty Visa, Master Card, Amex, JBC. 

Náš názor:

Resort otevřený v prosinci 2016. Ostrov je vhodný pro páry, které si chtějí užít klidnou dovolenou. Aby si ostrov zachoval svou klidnou atmosféru, přijímá hosty od 15ti let a výše. V okolí ostrova se nachází velmi zajímavé potápěčské lokality. Na ostrově se nachází unikátní podvodní restaurace (5,8 metrů pod hladinou oceánu).