MILAIDHOO ISLAND MALDIVES *****

Poloha: Baa atol

Vzdálenost od letiště: 126 kilometrů

Doprava: cca 35 minut hydroplánem nebo cca 15 minut vnitrostátním letem + cca 15 minut lodí

Rozloha ostrova: 300 metrů x 180 metrů

Ubytování:

  • 29 vodních vil s bazénem (245m2)
  • 18 plážových vil s bazénem (290m2)
  • 01 ocean rezidence (310m2) - obývací pokoj + ložnice
  • 02 plážové rezidence (382m2) - obývací pokoj + ložnice 

Vybavení vil:

Ve všech vilách se nachází klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, vanou a WC, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, mini bar, chladnička vín, přístroj pro vaření kávy a čaje, televize se satelitními programy, DVD přehrávač, wi-fi zdarma. Privátní sluha k dispozici 24 hodin. Na terase každé z vil se nachází bazén a houpačka.

Služby a zábava:

3 restaurace, 2 bary, bazén, butik, lázně, knihovna / herna, posilovna, jóga, meditace, potápěčská škola, centrum vodních sportů (kajaky, windsurfing, šnochlování a další), podmořský biolog přítomen na ostrově, exkurze a výlety, prádelna. Ve veřejných prostorech a ve vilách internet zdarma.

Platba:

Hotovost EUR, USD. Visa, Master Card, American Express.

Náš názor:

Tento butik resort byl otevřen v listopadu 2016. Ostrov se nachází v UNESCO podmořské rezervaci. Jsou zde perfektní podmínky pro potápění a šnorchlování. Doporučujeme náročnějším klientům, kteří chtějí prožít klidnou a romantickou dovolenou. Aby si ostrov zachoval svou ničím nerušenou atmosféru, rezervace pro děti mladší devíti let nejsou akceptovány. Milaidhoo Island Maldives patří mezi Small Luxury Hotels of the World.