THE BAREFOOT ECO HOTEL ****

Poloha: Haa atol

Vzdálenost od letiště: 288 kilometrů

Doprava: cca 45 minut vnitrostátním letem + 15 minut minibusem

Rozloha ostrova: Hotel se nachází na domorodém ostrově Hanimadhoo

Ubytování:

  • 20 pokojů na pláži (50m2) - v blocích, dva v přízemí s verandou s přímým vstupem na pláž
  • 20 pokojů s výhledem (50m2) - v blocích s balkonem v prvním patře
  • 12 pokojů u pláže (44m2)

Vybavení pokojů:

Ve všech pokojích se nachází klimatizace a stropní ventilátor, koupelna s teplou a studenou vodou, vysoušeč vlasů, telefon s mezinárodní předvolbou, mini bar, konvice na vaření kávy a čaje, trezor, wi-fi. K pokoji patří lehátka se slunečníkem a ručníky na pláž. Některé pokoje se dají propojit pro rodiny s dětmi. 

Služby a zábava:

Restaurace, 2 bary (jeden z nichplovoucí), knihovna, butik, posilovna, bazén, krejčí na ostrově, lázně, jóga, prádelna, centrum vodních sportů (nemotorizované sporty), půjčovna jízdních kol zdarma - projížďky po ostrově s průvodcem, výlety na kajaku s průvodcem, rybaření, šnorchlování, potápěčská škola (půjčovna, kurzy potápění), centrum ochrany přírody, podmořský biolog. Každý den výlet lodí s podmořským biologem na nedaleký útes. Wi-fi v celém hotelu včetně pokojů zdarma. 

Platba:

Hotovost USD. American Express, Visa, Master Card.

Náš názor:

Nový hotel, který byl otevřen koncem roku 2014. Hotel je jedinečný tím, že se nachází na domorodém ostrově. Hosté mohou poznat každodenní život místních obyvatel. U hotelu se nachází více jak kilometr a půl dlouhá písčitá pláž. Vhodné podmínky pro šnorchlování a potápění. U hotelu se nachází plovoucí bar, který nabízí jak nealkoholické, tak alkoholické nápoje.