MEERU ISLAND RESORT ****  

Poloha: severní Male atol  

Vzdálenost od letiště: 45 kilometrů  

Doprava: cca 20 minut hydroplánem nebo 55 minut lodí  

Rozloha ostrova: 1000 metrů x 350 metrů  

Ubytování:   

  • 20 zahradních pokojů (50m2)
  • 77 plážových vil (56m2)
  • 83 plážových vil s vířivkou (80m2)
  • 27 vodních vil - na břehu (60m2) 
  • 77 vodních vil s vířivkou (85m2)
  • 02 apartmány pro novomanžele (90m2)  

Vybavení pokojů:

Ve všech vilách se nachází klimatizace, stropní větrák, část s posezením, telefon s mezinárodní předvolbou, koupelna se sprchou, mini bar, přístroj pro přípravu kávy a čaje, CD přehrávač, ve vyšších kategoriích DVD přehrávač, internet, elektronický trezor.  

Služby a zábava:

5 restaurací,  5 barů,  kavárna,  obchod  se suvenýry,  zlatnictví,  knihovna, 2  bazény,  dětský  bazén, 2  tenisové kurty  (s osvětlením),  lázně,  posilovna,  plážový  volejbal,  badminton,  stolní tenis,  šipky,  kulečník,  biliár, stolní fotbal, petanque, půjčovna  jízdních  kol,  fotbal,  golfové hřiště 9  jamek,  centrum vodních  sportů (windsurfing,  kánoe, katamarán a další), potápěčská  škola,  exkurze a  výlety (šnorchlování,  rybaření, návštěva  domorodých  ostrovů a  další), internet, prádelna, večerní zábava (Bodu Beru, disko, video večery, promítání filmů a další). Program All Inclusive nebo All Inclusive Plus.  

Platba:

Hotovost (USD). American Express, Visa, Master Card.  

Náš názor:

Ostrov je obklopen nádhernou lagunou vhodnou pro šnorchlování. Resort je vhodný pro klienty, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou. Vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Ostrov je držitelem ocenění TripAdvisor Certificate of Excellence (years 2011, 2012, 2013, 2014, 2015).