EQUATOR VILLAGE ***  

Poloha: Addu atol  

Vzdálenost od letiště: 450 kilometrů  

Doprava: cca 90 minut vnitrostátním letem + 5 minut minibusem  

Rozloha resortu: 600 metrů x 350 metrů  

Ubytování:

  • 78 standard pokojů  

Vybavení pokojů:

Pokoje jsou rozmístěny vedle sebe v blocích uprostřed zahrady. V pokojích se nachází klimatizace, mini lednička, televize se satelitními programy, telefon s mezinárodní předvolbou, trezor, kouplena s WC, wi-fi, příslušenství pro vaření kávy a čaje.  

Služby a zábava: 

Restaurace, bar, bazén s dětskou částí, lázně, tenisový kurt, volejbal, badminton, squash, stolní tenis, biliár, šipky, potápěčská škola, centrum vodních sportů, půjčovna jízdních kol, exkurze a výlety (poznávání ostrovů, šnorchlování, rybaření a další). Na recepci jsou k dispozici bezpečnostní schránky (za poplatek). Možnost All Inclusive.   

Platba:

Hotovost USD, EUR. Platební karty Visa, Master Card, AMEX, cestovní šeky.  

Náš názor:

Resort je vhodný pro nenáročné klienty a hlavně pro ty, kteří chtějí poznat život místních obyvatel. Equator Village se nachází v klidné části ostrova Gan, který je s dalšími ostrovy Addu City propojen silnicemi (celková délka cca 29 kilometrů). Ostrovy si můžete projet na kole a seznámit se s místním obyvatelstvem, jejich zvyky, tradicemi a kulturou. Pobyt na Equator Village je pro hosty nevšedním zážitkem. Na Addu atolu jsou skvělé podmínky pro potápění, nachází se zde mnoho potápěčských lokalit které nejsou narušeny častými návštěvami turistů. U Equator Village se nachází útes vzdálený cca 25 metrů, který je vhodný pro šnorchlování a objevování krás podmořského světa.