COCOA ISLAND BY COMO ***** 

Poloha: jižní Male Atol

Vzdálenost od letiště: 20 kilometrů

Doprava: cca 40 minut rychlou lodí

Ubytování:

  • 08 Dhoni apartmánů (75m2)
  • 09 Dhoni loft apartmánů (110m2)
  • 10 Loft vil (123m2)
  • 04 jednoložnicové vily (125m2)
  • 02 COMO vily (300m2)

Vybavení vil:

ve všech vilách se nachází klimatizace, stropní větrák, mini bar, přístroj pro přípravu kávy a čaje, Espresso přístroj, LCD televize se satelitními programy, DVD přehrávač, telefon s mezinárodní předvolbou, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchou a vanou, trezor, plážová taška a pantofle, wi-fi, iPod stanice.

Služby a zábava:

Restaurace, bar, bazén, knihovna (knihy, CD a DVD), wi-fi ve veřejných prostorách (recepce, bar a v okolí bazénu), butik, hlídání dětí, prádelna, lekce jógy, lekce meditace, lázně (ayurveda), posilovna, centrum vodních sportů (šnorchlování, katamarán, windsurfing, kajaky a další), potápěčská škola, exkurze a výlety (šnorchlování, výlet při západu slunce, poznávání ostrovů, privátní pikniky a další).

Platba:

Hotovost USD a EUR. Platební karty VISA, Master Card, American Express.

Náš názor:

Menší klidný ostrov, vhodný hlavně pro páry a relaxaci. Krásná laguna kolem ostrova. Ostrov pro klienty nabízí Shambala pokrmy. 
Ostrov je držitelem mnoha ocenění např. Tripadvisor Travellers Choice 2016 - Top 25 Luxury Hotels in the World, Top 10 Luxury Hotels in Maldives, World Travel Award 2015 - Maldives´Leading Boutique Resort, World Spa Award - Maldive´s Best Wellness Spa, Indian Ocean´s Best Wellness Spa a další.