SAii LAGOON MALDIVES, Curio Collection by Hilton ***** 

Poloha: jižní Male atol   

Vzdálenost od letiště: 10 kilometrů  

Doprava: cca 15 minut rychlou lodí  

Ubytování:

  • 76 sky pokojů - v 1.patře (44m2)
  • 76 plážových pokojů - v přízemí (44m2)
  • 20 plážových vil (60m2)
  • 20 vodních vil (80m2)
  • 04 plážové vily - 2 ložnice (120m2)  
  • 02 vodní vily s bazénem - 2 ložnice (240m2)

Vybavení pokojů:

Klimatizace, mini  bar, trezor, telefon  s mezinárodní  předvolbou,  televize  se  satelitními  programy,  varná  konvice pro  přípravu  kávy  a  čaje,  vysoušeč  vlasů, žehlička a žehlící prkno na vyžádání. Ve všech vilách je k dispozici wi-fi zdarma. Plážové pokoje a sky pokoje se nachází v blocích v přízemí a prvním patře. V plážových vilách a vyšších kategoriích se nachází vana a privátní terasa s lehátky. 

Služby a zábava:

2 a la carte restaurace, 2  bary, kavárna, plážový  klub  s  barem, v  části The Marina @ Crossroads Maldives se  nachází  další  restaurace, kavárny a obchody, konferenční  prostory, bazén, dětský klub, potápěčská  škola, centrum vodních sportů, lázně, centrum  podmořského  biologa,  posilovna,  živá  hudba,  disko,  prádelna,  internet.  Exkurze  a  výlety (rybaření,  poznávání  ostrovů, šnorchlování, návštěva hlavního města Male a další).   

Platba:

Hotovost USD, EUR. American Express, Visa, Master Card.   

Náš názor:

Tento  ostrov  doporučujeme  klientům, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou. SAii Lagoon je součástí konceptu The Marina @ Crossroads Maldives, kde se nachází restaurace, obchody a další.