CINNAMON DHONVELI MALDIVES ****  

Poloha: severní Male atol  

Vzdálenost od letiště: 13 kilometrů  

Doprava: cca 20 minut rychlou lodí  

Rozloha ostrova: 600 metrů x 100 metrů  

Ubytování:

  • 20 zahradních bungalovů (58m2)
  • 24 superior pokojů (62m2)
  • 40 plážových bungalovů (50m2)
  • 04 rodinných plážových bungalovů (110m2)
  • 36 vodních bungalovů (66m2)
  • 24 vodních apartmánů (85m2)  

Vybavení pokojů:

Superior pokoje jsou umístěny v blocích, tři v přízemí a tři v prvním patře, k pokojům patří buď terasa nebo balkón. V superior pokojích se nachází vana. Ve všech pokojích se nachází klimatizace, koupelna s WC a bidetem, mini bar, vysoušeč vlasů, příslušenství pro vaření kávy a čaje, žehlička, telefon s mezinárodní předvolbou, televize se satelitními programy. Ve vodních bungalovech a vodních apartmánech župany, pantofle, DVD přehrávač, žehlící prkno. Ve vodních apartmánech se nachází vířivka. Wi-fi za poplatek.  

Služby a zábava:

3 restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, obchod se surfařským oblečením, bazén, posilovna, lázně, tenisový kurt, volejbal, badminton, stolní tenis, biliár, dětský koutek, potápěčská škola, centrum vodních sportů (vodní lyže, windsurfing, katamarán, kajak a další), živá hudba, disko, exkurze a výlety (poznávání ostrovů, šnorchlování, rybaření, návštěva hlavního města Male a další). Možnost All Inclusive. Lékař na ostrově.    

Platba:

Hotovost USD, EUR. Visa Master Card, American Express.  

Náš názor:

Ostrov je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry. Pláž se nachází pouze z jedné strany ostrova, na druhé straně jsou skvělé podmínky pro surfaře.